Usługi

Grawer w metalu

Grawerowanie w metalu i znakowanie metalu to dwie podstawowe metody tworzenia unikatowych oznaczeń i wzorów na metalach. Tworzony grawerunek, czyli zagłębienie w obrabianym materiale jest jednym z najtrwalszych sposobów oznaczenia danego przedmiotu. Grawerowanie wgłębne pozwala m.in. za pomocą wiązki świata (lasera) odparować część materiału, dzięki czemu powstaje dostosowane do oczekiwań klienta.

czytaj więcej

Grawer w drewnie

Drewno jest niebywale wytwornym materiałem i posiada wiele odmian i gatunków, każde o indywidualnych właściwościach. Wyjątkowe produkty wytworzone z drewna można jeszcze bardziej uatrakcyjnić dokładając indywidualny grawer w drewnie. Wykonujemy grawerowanie na wszystkich rodzajach drewna oraz sklejce i mdf/hdf.

czytaj więcej

Grawer na skórze

Skóra to jeden z najszlachetniejszych materiałów stosowanych w galanterii, oprawach i meblarstwie. Grawer wykonujemy na wszystkich rodzajach skór i wyrobach skóropodobnych.

czytaj więcej

Grawer na szkle

Szkło jest jednym z najpopularniejszych materiałów do tworzenia ozdób, naczyń, pamiątek, przedmiotów codziennego użytku i innych. Dzięki zdecydowaniu się na grawer w szkle, a dokładniej znakowaniu szkła możemy sprawić, że z pozoru zwykły przedmiot stanie się wyjątkowym prezentem. To także dobry pomysł na gadżet z logotypem firmy, np. szklanka z grawerem ...

czytaj więcej
Cookies

Korzystając z tej witryny, automatycznie akceptujesz używanie przez nas plików cookie. Czytaj więcej.