BRELOKI Z GRAWEREM

BRELOKI Z GRAWEREM

Breloczek to zawsze dobry pomysł na prezent, doczepiając go do kluczy zawsze przypominamy sobie o osobie, która nam go podarowała, wywołuje uśmiech na twarzy i przywołuje wspomnienia. :) Bo nie sam brelok, ale grawer jest najważniejszy. Wiemy jak ważne są emocje, dlatego przygotowaliśmy piękne gotowe wzory, które na pewno zachwycą Babcię i Dziadzia nie tylko w dniu ich Święta, ale i na co dzień.. :)


Breloki do kluczy wykonujemy  z największą starannością, aby mimo swoich drobnych rozmiarów były efektowne. Mała rzecz, a na pewno ucieszy.

Poniżej bank gotowych wzorów na grawer na breloku:

PROPOZYCJE BRELOK DLA BABCI I DZIADZIA:


PROPOZYCJE BRELOK DLA ZAKOCHANYCH:

PROPOZYCJE BRELOK DLA MAMY I TATY:


Obdarowana osoba, na pewno będzie mile zaskoczona i zawsze będzie mieć brelok przy sobie. Niezależnie czy jest to brelok do kluczy samochodowych, brelok dla chłopaka, brelok dla par, brelok dla kierowcy, brelok dla taty czy też breloczek ozdobny. Każdy może być wyjątkowy i wykonany specjalnie dla tej jednej osoby, na daną okazję. Możemy podpowiedzieć, że klienci cieszą się z breloku z wygrawerowanym imieniem i numerem telefonu. To taka prosta rzecz, aby zapewnić kluczom "bezpieczeństwo",  a ich zdaniem sami by na to nie wpadli. Polecamy się, zawsze chętnie doradzimy. Dobrze wiemy, że niby zwykły breloczek do kluczy, a można poświęcić mnóstwo czasu na wybór tego odpowiedniego. :)

BRELOK NA PREZENT WOOD CIRCLE:
specyfikacja:
breloczek drewno sosnowe + elementy stalowe, średnica 40mm
pudełeczko z gąbką welurową w zestawie, wymiar 10x10cm

Brelok drewniany z grawerem Wood CirclePudełko prezentoweBreloki wykonujemy w Lublinie. Istnieje możliwość odbioru na miejscu lub wysyłka na terenie Polski według cennika.

Nasze realizacje

Cookies

Korzystając z tej witryny, automatycznie akceptujesz używanie przez nas plików cookie. Czytaj więcej.

AKCEPTUJĘ