GRAWER NA ZEGARKU LUBLIN

GRAWER NA ZEGARKU LUBLIN

Zegarek to zawsze dobry pomysł na prezent!

Zakupiłeś piękny zegarek, ale chciałbyś uczynić ten prezent jeszcze bardziej wyjątkowym?
Personalizowany grawer na zegarku na pewno wywoła uśmiech na twarzy kogoś bliskiego. Prezent z grawerem zostanie zapamiętany na długo.

Co można wygrawerować na zegarku?

Niezależnie czy chcesz wykonać grawer na zegarku dla męża, grawer na zegarku na 18 urodziny czy inną okazję– wykonamy czytelny i trwały grawer na dostarczonym przez Ciebie zegarku. 

Wygrawerować możemy symbole, inicjały, daty, tekst, cytat, czy też dedykacje.
Specjalnie dla osób, które chciałyby umieścić cytat na zegarku, ale nie mają pomysłu jaki, stworzyliśmy "zbiór cytatów na grawer" dla bliskich osób’’. Niezależnie od tego czy będzie to zegarek z grawerem damski, czy też zegarek z grawerem męski. Każdy z nich może zostać ozdobiony personalizowanym grawerem. Wystarczy wybrać pomysł na tekst na grawer lub wymyślić swój. My zadbamy o resztę :)

Grawerowanie na zegarkach wykonujemy na spodzie koperty (dekielku) lub na boku koperty (jeśli jest na nim miejsce i powierzchnia jest wystarczająco płaska).
Prosimy o zapytanie na maila i wskazanie modelu zegarka lub wysłanie jego zdjęcia.

Jak wygląda grawer na zegarku?

Grawer na zegarku, a dokładniej znakowanie laserowe na metalu, powoduje, że napis jest czarny, ale jednocześnie nie jest wyczuwalny na ręku.
Grawer jest nieścieralny.

Jaka może być maksymalna ilość znaków na zegarku?

Długość tekstu zależy od tego, ile powierzchni dekla zegarka zajmują oznaczenia od producenta oraz jakich wymiarów jest zegarek. Zwykle udaje się nanieść maksymalnie 40 znaków. Jeśli mają Państwo pytanie o konkretny model i konkretny napis oraz wycenę graweru prosimy o kontakt – chętnie doradzimy i zrobimy za darmo przykładowy projekt.

Gdzie można wygrawerować zegarek?

Dostarczone zegarki grawerujemy w Lublinie

Nasze realizacje

Cookies

Korzystając z tej witryny, automatycznie akceptujesz używanie przez nas plików cookie. Czytaj więcej.

AKCEPTUJĘ