PIÓRO Z GRAWEREM

PIÓRO Z GRAWEREM

Zastanawiasz się co kupić na prezent bliskiej osobie na wyjątkową okazję? 
Chcesz, aby był to prezent od serca, a obdarowana osoba zapamiętała go na długo? Ma być klasyczny, elegancki, gustowny a zarazem użyteczny?

Niewiele przedmiotów łączy w sobie te cechy, wieczne pióro z grawerem właśnie takie jest. Pióro z grawerem na prezent to sprawdzony i zawsze dobry pomysł.
To prezent, który nigdy nie wyjdzie z mody. Pióro to klasa sama w sobie. Możliwość dodania grawerunku czyni pióro jeszcze bardziej oryginalnym. Prezenty z grawerem otrzymują drugie życie, nie są już tylko przedmiotem jak tysiące innych. Są jedyne w swoim rodzaju, ponieważ stworzone specjalnie dla tej jednej osoby. W sklepach stacjonarnych i internetowych dostępne jest mnóstwo prezentów na różne okazje, ale żaden z nich nie ucieszy tak bardzo jak ten ze specjalną dedykacją. 
Pióro z grawerem lub długopis z grawerem to dobry prezent praktycznie dla każdego. Jednak są takie osoby, z którymi pióro kojarzy się szczególnie. Na pewno pióro z grawerem jest to idealny prezent dla nauczyciela. Klienci często również wybierają pióro z grawerem jako prezent dla dziadka, dla babci lub rodziców.

Dzięki profesjonalnym maszynom wygrawerujemy na nim ważną datę, napis, inicjały, symbol, cytat czy też dedykację.

Grawer laserowy na piórze będzie piękny i czytelny. My o to zadbamy.

Grawer wykonujemy również na powierzonych piórach, długopisach - na metalowej części. Jest możliwość również zrobienia małej tabliczki z napisem w kolorze np srebrnym lub złotym, którą można umieścić pod wieczkiem pudełka. Na takiej tabliczce zmieści się już dłuższa sentencja lub życzenia.

Nasze realizacje

Cookies

Korzystając z tej witryny, automatycznie akceptujesz używanie przez nas plików cookie. Czytaj więcej.

AKCEPTUJĘ